7 komentāri

  1. Skapi uztaisīja atbilstoši plānam. Pēc izmēriem viss ideāli. Mēbeles atveda un instalēja laicīgi, bez kavējumiem. Sakarīgi darbinieki.

  2. Paldies Alsem komandai par kvalitatīvo darbu un skaisto rezultātu! Īpašs paldies Aleksandram par krāsu un kopējā risinājuma ieteikumiem – esmu ļoti apmierināta. Nevaru vien beigt priecāties! 😊 Kvalitatīvi materiāli + kvalitatīvs darbs + laba komunikācija = izcils darbs!

  3. Paldies par skaistu virtuvi un ātro darbu pat svētku laikā. Ļoti viegls pasūtīšanas un plānošanas process, liela krāsu izvēle un palīdzība kā izplānot virtuvi parocīgi ikdienas darbībām. Uzstādīšana ātra un operatīva. Liels paldies Jums 🤗

  4. Iesaku ALSEM cilvēkiem, kuriem ir mēbeļu dizaina ideja un vēlme, lai tā tiktu realizēta augstākajā kvalitāte. ALSEM to var! Esam ļoti gandarīti par rezultātu. Pirmkārt, tā ir superīga komanda. Katrs cilvēks, kurš veic kādu darba posmu – nomērīšanu, mēbeļu uzstādīšanu, bija profesionālis savā īstajā vietā. Mums jau pašā sākumā izveidojās vienots skatījums un lielisks kontakts ar Aleksandru, kurš vadīja mūsu projektu un visā procesā bija mūsu labā roka. Mums nebija skaidra ideja – kādas mēbeles vēlamies gan dizaina, tehniskajā ziņā. Ļoti palīdzēja Aleksandra ieteikumi, lai gala rezultāts būtu perfekts. Mēbeles tika izgatavotas tieši tādas, kā tās bija atspoguļotas uz rasējumiem. Viss process noritēja gludi un galvenais bez jebkāda stressa. ALSEM komanda ir ļoti profesionāla un iesaku visiem šo uzņēmumu, lai varētu piepildīt sapni un iegūt savu sapņu virtuvi.

  5. Profesionāla un pozitīva attieksme. Teicami izpildīts darbs! Esam ļoti apmierināti ar rezultātu.

  6. Paldies Aleksandram un komandai par rūpīgi paveikto darbu! Mūsu virtuve tagad izskatās fantastiski labi – mums ļoti patīk!

  7. Ļoti profesionāls darbs! Esmu apmierināta ar rezultātu! Noteikti iesaku arī citiem!!!

Kāds ir tavs vērtējums par saņemto pakalpojumu, kvalitāti un sadarbību?

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *